Červenec 2008

A šedé oči,oči barvy bouřky zůstaly otevřené

29. července 2008 v 14:33 | Amy leeeee |  ----JEDNORÁZOVKY----
Ahojky,tohle jsem napsala,když mi bylo moc smutno........vyložte si to jak chcete
Venku prší,
chlapec sedí u komína na střeše honosného,starobylého sídla a do prudce otevřených očí mu padají mokré pramínky černých vlasů.
Skelným pohledem sleduje okolí a nehýbe se,nemůže ještě cítí tu bolest,bolest kletby cruciatus.....
Venku prší,
chlapec sedí u komína na střeše honosného,starobylého sídla a do prudce otevřených očí mu padají mokré pramínky černých vlasů.
Po spánku mu stéká tenoučký proužek červené tekutiny,tekutiny které už tolik ztratil....
Venku prší,
Bouchl hrom do komína na jedný střeše,
sanita přijíždí,chlapce veze.
Monitor přístoje bije na poplach,
zato přístroj v hrudi chlapce,bít přestal.
A šedé oči,oči barvy bouřky zůstaly otevřené.......

JSEM ZPÁÁÁÁÁTKY =-)

27. července 2008 v 21:01 | Amy leeeee |  nezařaditelný
Ahojky =-)
Tak mě tady zase máte.....byla sem u moříčka,opalovala sea odpočívala,bohužel mi předtím nezbyl čas napsat oznamko že budu pryč tak se mooooc omlouvám všem kteří tady byli během mojí nepřítomnosti......objednaná drabbleska budou co nejdřív a nemyslete si že jsem nic nedělala.....brzy bude další kapitolečka k TTŽM
Tak páááá jdu objehat všecky spřátelka.....aby jste si nemysleli že na vás dlabu =-)

Drablátka na přání =-)

9. července 2008 v 21:14 | Amy leeeee |  ----DRABLÁTKA----
Ahojky,
asi jste si všimli,že rubrika ---DRABLÁTKA--- je ještě pořád prázdná.........a tak jsem se rozhodla že se o nějaké pokusím.....
Byla bych ráda kdyby jste mi zadali nějaké téma - já bych vám ho potom zadala taky
(ale pokud nechcete tak to nemusí být)
Joooo a mám takovou podmínku : musí to být H.P. jedno jaká doba.....
Tak zadávejte.........=-)

---click--- xD

9. července 2008 v 11:27 | Amy leeeee |  nezařaditelný
CLICKNEŠ MI PROSÍM?

3. kapitola - Budu to ale ideální maželka!

9. července 2008 v 9:59 | Amy leeeee |  ----KAPITOLOVKY----
Čawky,
Tak jo, jelikož už mě docela uspokojil počet komentářů u druhé kapitolky,je tu třetí.Doufám že se vám bude líbit,mě připadá taková divná......ale to mě vždycky =-).
Tak se na ní mrkněte,a prosím si komentíky!
Hezká, mladá dívka seděla na zeleno stříbrné sedací soupravě v honosném obývacím pokoji na Malfoy Mannor. Černé lesklé vlasy jí v pramíncích spadaly až do půlky zad. Na tváři jí pohrával chladný úsměv - bude se vdávat.No,že by z toho byla nějak moc unešená,to ne ale záleží na tom,koho si bude brát.A jí tenhle budoucí manžílek vyhovoval dokonale………Komu by taky ne,vždyt´ je to dědic jednoho z nejbohatších kouzelnických rodů,a navíc - Bella říkala, že její bratránek je nejhezčí kluk na škole.Rozezněl se zvonek,ohlašujíc tak že má návštěvu.No zas tak úplně její návštěva to nebyla - spíš strýčka Abrakase. Byla u Malfoyů na prázdninách. Všichni studenti již měli být v Bradavicích,mezi ně patřili i Bella, Cissa a Lucius.To měli být její noví kamarádi.Otec jí to tak určil a ona nic nenamítala.Vždycky to tak bylo - otec něco určí,a tak to prostě je.
,,Rosselin ?´´Rozezněl se domem melodický hlas blondaté a na první pohled velmi bohaté ženy.
,,Ano teto,tady´´ Rosselin vstala z pohovky právě ve chvíly ,kdy Amelie Malfoyová vešla v doprovodu snad deseti domácích skřítků ověšených nákupními taškami plnými pomůcek a učebnic do místnosti.
,,Rosselin,tady máš věci které budeš potřebovat ke studiu,jak jsme se domluvili,budeš se učit doma.Abrakas ti již domluvil domácího učitele.´´Řekla ještě než zmizela za mahagonovými dveřmi.
Vyhovovalo jí to tak.Bylo by příliš těžké trávit s ostatními studenty tolik času a neochutnat jejich krev.Ne,to by nezvládla.Bylo pro ni těžké udržet své prokletí na uzdě.Nebyla upír dlouho,snad 13 let a tak se ještě nedokázala ovládat.O tom co je, věděla jen ona sama,ostatním do toho nic není,jak si Sama pro sebe vždycky říkávala.Zavřela oči a začala vzpomínat………
Malá holčička seděla na mýtince na kraji lesa.Začínalo se smrákat,stromy vrhaly na na zem děsivé stíny a z lesa se ozývaly podivné zvuky, ale ona se nebála.Ne,ona se nikdy a ničeho nebála a právě to bylo příčinou jejího problému.Zvědavost ji přemohla, a ona se šla podívat kousek do lesa,tajně doufala že najde mládě jednorožce a bude si ho moci nechat.Jak byla naivní ! Z houští vyšla žena,byla krásná,krásná ale chladná.Než se malá Rosse stačila vzpamatovat už byla u ní.Ne,ani jí se tenkrát nebála.Žena ji vzala za ruku a vedla kamsi dál do lesa…..Co bylo potom si nevzpomíná…
Snad jen bolest,křik a hrůzu.Probudila se znovu na ,,své´´ mýtince se dvěma malými dírkami na krku.
Otevřela oči ,vstala a vydala se do jídelny,právě včas.Domem se dnes již podruhé rozlehl hlas paní domu,tentokrát kvůli večeři.

Spřátelenííííííííí =D

9. července 2008 v 1:51 spřátelený blogy
Ahojííííííííík,
Tak tady máme další spřátelení.......supa blogís - najddete tam HP,ale i Naruto a tak podobně takže se určo koukněte ---SEMKA--- =D

Bezva parodie...=-)

3. července 2008 v 17:48 | Amy leeeee |  z youtube
Cawíííííííík
Tady je jedno uplně sqelý video..........
Je to úúúplně super parodie...(alespon podle mě) =-)

Už zase....

2. července 2008 v 22:15 | Amy leeeee |  nezařaditelný
Ahoj,
Jak jste si určitě všimli new desing se zase neohřál a máme tady další.......já vim,jsem hrozná ale mám prostě tendenci měnit desing podle nálady a ten veselej ,,prázdninovej´´ jak jsem psala,mi už lezl na nervy právě těma veselýma barvama.......já jsem prostě zastánce DARK COLOR a nic s tim neudělám........=-)