Jsi Black - kapitola 4.

25. srpna 2008 v 22:01 | Amy leeeee |  ----KAPITOLOVKY----
Achooj...tak jsem tu zas....je tady čtvrtá kapča k povídce ta TTŽM! a já doufám že se bude líbit.Kapitolka rozhodně teda není dlouhá....=D (jako obvykle...)
Táááákže..........
Jsi Black
,,Bellatrix,to je milé překvapení!'' Vlezlý medový hlásek Amélie Malfoyvé Trix nesnášela.Ale co.Byla to Malfoyová - nikdo si nikdy nedovolil něco říct.Smířeně tedy nasadila falešný úsměv a obdobným nasládlým hlasem oznámila paní domu důvod své přítomnosti.
,,Rosse?'' Černovláska zaklepala na dveře.Žádná odezva.Svraštila čelo a otevřela si.Rosselin de la vitta ležela roztažená přes dvoulůžkovou luxusně povlečenou postel laděnou do zmiozelských barev,stejně jako celé Malfoy Mannor a Bella se musela pousmát nad jejím výrazem.Pak se však škodolibě zašklebila a rozveseleně pronesla ,,aquamenti!''
,,Ááááááááááh!!!!'' Rozneslo se pokojem společně s pobaveným smíchem černovlásky která se nyní chechtala nad zuřící Rosselin. ,,Ty…ty!'' Dostala ze sebe černovláska (ta druhá - rozumějte,byli tam dvě) Reakcí její kmošky byl pouze další výbuch smíchu. Až když se domem rozlítil rozezlený hlas Abrakase Malfoye Trix usoudila že je čas zmlknout.Rosselin se ještě chvilinku tvářila nanejvýš naštvaně,pak se však na náhle příchozí dívku usmála.
Úsměv jí nezmizel ani ve chvíly kdy Bella řekla že vypadala jak uslintanej francouzkej buldoček.Naopak při slově francouzkej se jí vybavily příjemné zážitky….(nebudu rozvíjet perverzní představy,necháme je až na desátou….)Usmála se ještě zářivěji a s dychtivým výrazem pobízela černovlásku aby jí řekla všechno o jejím nastávajícím.
,,Hezkej,celkem chytrej,nadanej kouzelník a hříšně sexy!'' Popsala stručně Bell svého bratránka a s neviným úsměvem se optala zda tady nemaj čokoládovou zmrzlinu………=D
Mezitím v rodiném sídle Blacků:
,,Matko,proč jste mne s otcem zavolali ze školy?'' Pohledný chlapec si ležérním,přesto velice elegantním gestem odhodil delší černé vlasy z tváře a netrpělivě se zadíval na ženu která si nezaujatě pilovala nehty a nevěnovala mu příliš pozornosti. ,,Siriusi,jak ses již dozvěděl,jsi zasnoubený….a za dva roky se budeš ženit a….'' Nedokončila schválně větu a vyčkávavě se zadívala na svého méně oblíbeného syna,kterému nyní brázdilo tvář nepochopení.Walburga Blacková protočila panenky a dodala ,,Svatbám ve významných čistokrevných rodech předcházejí plesy.'' Ve větě dala přílišný důraz na slovíčko čistokrevným a zhnuseně se zadívala na fotografii v rámečku nad postelí v pokoji svého syna.Sirius její pohled postřehl a navenek s ledovým klidem jí oznámil že se bude kamarádit s kým chce a ona že mu do toho nemá co kecat.Čekal cruciatus.Čekal nadávky.Ale nepřišlo ani jedno.Matka jen s prozíravým úsměvem prohlásila ,,Jsi Black'' a odešla.Tahle věta mladíka viditelně rozzuřila,ale ovládl se a šel dolů za matkou aby ho teda obeznámila kdy se ty stupidní maškarády budou konat.Naděje že by se nemusel účastnit už úplně vyprchala.
Tak snad se líbilo a já vás jako vždy prosím o komentíky at vim jesli má vůbec cenu pokračovat........
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 enif enif | Web | 1. září 2008 v 20:39 | Reagovat

to je hustý. Siriova matka je nějaka divně zákeřná, asi je zhulená :-).  povídka good. fakt, ale je hrozně krátkáááááá. takhle se člověk ani nezačte.

2 Amy Leeeee - autorka Amy Leeeee - autorka | 8. září 2008 v 12:25 | Reagovat

Mno jooo za to se omlouvám ale mě to delší prostě nejdeee :( ale to se snad spraví..xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama